تبلیغات
خرید پشتی طبی صندلی با قیمت 40000 تومان
 

سایت خرید پشتی طبی صندلی به قیمت 40000 تومان با امکان ارسال درب منزل و پرداخت در محل

چرخ خیاطی دستی در فروشگاه طبی باراد

نویسنده : وب مستر | تاریخ : 08:54 ب.ظ - جمعه 12 آذر 1395

چرخ خیاطی دستی در فروشگاه طبی باراد

محصول جدید مرکز خرید پشتی طبی باراد ، چرخ خیاطی دستی می باشد که از امروز مورخه دوازدهم آذرماه 1395 به بازار فروش ایران عرضه شده است. شما عزیزان برای خرید چرخ خیاطی دستی که مناسب برای مسافرت بوده و امکان دوخت لباس ها در زمان کم را دارد فقط کافیست در ادامه این پست بر روی خرید چرخ خیاطی دستی کلیک کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که چرخ خاطی دستی مینگ هوی به همراه پشتی طبی باراد با ده درصد تخفیف ویژه در فروشگاه طبی باراد عرضه می شود.
خرید چرخ خیاطی دستی
خرید چرخ خیاطی مسافرتی Ming Hui مناسب برای مسافرت بوده و کوچک، سبک و قابل حمل می باشد. چرخ خیاطی دستی عرضه شده در فروشگاه طبی باراد دارای یک ماسوره برای پرکردن نخ بوده و در دو رنگ سفید و صورتی ارسال می شود. این چرخ خیاطی با تخفیف ویزه فقط و فقط در فروشگاه طبی باراد عرضه می شود.
خرید چرخ خیاطی
چرخ خیاطی بسیار زیبا و جالب برای شمایی که کار کردن با چرخ خیاطی های بزرگ برایتان سخت می باشد. چرخ خیاطی دستی مناسب برای خیاطی کردن راحت و آسان می باشد. مخصوصا برای آقایانی که خیاطی کردن برایشان سخت می باشد. این چرخ خیاطی وسیله ای مناسب برای دوخت و دوز در سفر می باشد. این چرخ خیاطی کوچک و کم حجم می باشد. و براحتی در جیب و کیف شما جای می گیرد. و به سادگی قابل حمل می باشد.به همراه یک سوزن نخ کن و قطعه برای نخ بزرگ با اهرم و نخ کن و سوزن قابل تعویض . کار کردن با این دستگاه بسیار راحت است.برای خرید چرخ خیاطی دستی در فروشگاه طبی باراد بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم سفارش محصول را پر کنید.
چرخ خیاطی
برای خرید چرخ خیاطی دستی در فروشگاه طبی باراد بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم سفارش محصصول را پر کنید.
خرید چرخ خیاطیبرچسب ها : چرخ خیاطی دستی در فروشگاه طبی باراد ,
دسته بندی : خرید پشتی طبی باراد ,