تبلیغات
خرید پشتی طبی صندلی با قیمت 40000 تومان
 

سایت خرید پشتی طبی صندلی به قیمت 40000 تومان با امکان ارسال درب منزل و پرداخت در محل

آموزش نحوه صحیح نشستن و پشتی طبی صندلی

نویسنده : وب مستر | تاریخ : 11:58 ب.ظ - شنبه 17 تیر 1396

آموزش کامل  نحوه صحیح نشستن و پشتی طبی صندلی
تو این بخش قصد داریم شما را با نحوه صحیح نشستن و آسیب های که نحوه نشستن بر سلامتی شما وارد می کند را بررسی کنیم. عدم تمرکز، ابتلا به بیماری های مزمن، کاهش اکسیژن خون تنها به خاطر نشستن های غلط و اشتباه در ساعات طولانی کار هیچ توجه کردین افرادی که پشت میز کار و موقع رانندگی صاف می شینند و قوز نمی کنند باهوش تر به نظر می رسند؟ شاید واقعا هستن.  فکر می کنین طرز نشستن و ایستادنتون چقدر می تونه روی تمرکزتون تاثیر بزاره؟ در اینجا می خوایم براتون توضیح بدیم چطور نشستن غلط و اشتباه می تونه اکسیژن رسانی به مغزتان را موقع کار و فعالیت کاهش دهد.  بهتر است بدانید نشستن و ایستادن نادرست باعث ضعیف شدن عضلات تنفسی شده و ظرفیت شش ها را تا 30 درصد کاهش می دهد در حالیکه نشستن درست  تنفس را بهبود می بخشد و فشار بر روی شش ها و دیافراگم را کاهش می دهد .   شش هایتان را  یک بادکنک درنظر بگیرید وقتی روی میز کارتون خم می شین و قوز می کنین فضای قفسه ی سینه محدود می شود و شش ها با ظرفیت کامل پر از هوا نمی شوند. مغز برای انجام فعالیت هاش به 20  درصد اکسیژن دریافتی نیاز داره . هوای بیشتر یعنی اکسیژن بیشتر، اکسیژن بیشتر یعنی تغذیه ی بهتر مغز، تغذیه ی بهتر یعنی خلاقیت و تمرکز بیشتر .پس الان هر جا که هستین در یک وضعیت مناسب بشینین یا بایستید. طرز صحیح نشستن روی زمین , طرز صحیح راه رفتن , نحوه صحیح نشستن روی صندلی , بهترین حالت نشستن روی زمین , طرز خوابیدن ,  دیسک کمر , انواع نشستن روی زمین , پشتی طبی باراد خوبه؟  , نمایندگی پشتی طبی باراد  , خرید پشتی صندلی اداری ,  پشتی صندلی ماشین ,  پشتی طبی هوشمند ,  بهترین پشتی طبی ,  انواع پشتی طبی  , پشتی طبی زیفن بک .
پشتی طبی صندلی

نشستن غلط سبب کاهش تنفس دیافراگمی و افزایش تنفس ششی می شود . افزایش تنفس ششی جذب اکسیژن  خون را کاهش خواهد داد. افراد به جای استفاده از دیافراگم از شش ها برای تنفس استفاده می کنند در حالیکه باید از 70 درصد دیافراگم و 30 درصد شش برای تنفس استفاده کرد.بسیاری از مردم نمی دانند که نشستن غلط به دیافراگم فشار وارد می کند و عملکرد آن را خراب می کند. دیافراگم عضله ای گنبدی شکل در انتهای شش هاست که مسئول انبساط شش ها می باشد.  نیروی جاذبه باعث می شود جریان خون در ته شش ها و نزدیک به دیافراگم 6برابر قویتر از جریان خون در بالای شش ها باشد . وقتی غلط می نشینید دیافراگم خوب عمل نکرده و  جذب اکسیژن در انتهای شش کاهش می یابد. می توان گفت دیافرگم بیشترین نقش را در ایجاد اکسیژن در خون بازی می کند. افرادی که نادرست می نشینند به خاطر فشار وارد بر دیافراگم، تنفس ششی دارند. طرز صحیح نشستن روی زمین , طرز صحیح راه رفتن , نحوه صحیح نشستن روی صندلی , بهترین حالت نشستن روی زمین , طرز خوابیدن ,  دیسک کمر , انواع نشستن روی زمین , پشتی طبی صندلی اداری ,  پشتی صندلی ماشین ,  پشتی طبی هوشمند ,  بهترین پشتی طبی ,  انواع پشتی طبی ,  , پشتی طبی زیفن بک ,  خرید پشتی طبی باراد خوبه؟  , نمایندگی پشتی طبی باراد
خرید پشتی طبی صندلی
نشستن های غلط و اشتباه،  تنفس را سریع و عمیق می سازد. این نوع تنفس میزان اکسیژن خون را کاهش می دهد . بیش از 90 درصد افراد در جوامع مدرن درست نفس نمی کشند. تجربیات بالینی نشان می دهند که خم شدن روی میز و نشستن غلط تنفس را تشدید می کند، تشدید تنفس سبب کاهش co2 در شش ها و خون سرخرگی می شود. Co2  گشادکننده ی عروقی موثری است و برای جذب اکسیژن مورد نیاز است، کاهش این ماده در هنگام نشستن غلط  باعث کاهش میزان  اکسیژن  در خون و مغزمی شود. کاهش اکسیژن باعث پیشرفت بیماری های مزمن نیز می گردد چرا که بیماری های مزمن متاثر از کمبود اکسیژن در بافت های بدن هستند. طبیعی است بعضی از افراد به خاط نشستن های غلط ، درد قفسه ی سینه، آنژین، مشکلات گوارشی، تپش قلب و نامنظمی ضربان قلب را تجربه کنند. از آنجایی که کمتر از 10درصد افراد در جوامع مدرن درست و صحیح نفس نمی کشند جای تعجب نیست که بیشترافراد وضعیت بدنی نامناسب هنگام نشستن و ایستادن دارند.  طرز صحیح نشستن روی زمین , طرز صحیح راه رفتن , نحوه صحیح نشستن روی صندلی , بهترین حالت نشستن روی زمین , طرز خوابیدن ,  دیسک کمر , انواع نشستن روی زمین , پشتی طبی صندلی اداری ,  پشتی صندلی ماشین ,  پشتی طبی هوشمند ,  بهترین پشتی طبی ,  انواع پشتی طبی ,  , پشتی طبی زیفن بک ,  پشتی طبی باراد خوبه؟  , نمایندگی پشتی طبی باراد  خم شدن روی میز و یا لم دادن روی صندلی در مدارس، دانشگاه ها، کتابخانه ها و دیگر مکان ها متاسفانه همیشه اتفاق می افتد.
خرید پشتی طبی

طرز صحیح نشستن روی زمین
طرز صحیح راه رفتن
نحوه صحیح نشستن روی صندلی
بهترین حالت نشستن روی زمین
طرز خوابیدن
 دیسک کمر
انواع نشستن روی زمین
پشتی طبی صندلی اداری
خرید پشتی طبی باراد
 پشتی صندلی ماشین
 پشتی طبی هوشمند
 بهترین پشتی طبی
 انواع پشتی طبی
 پشتی طبی زیفن بک
 پشتی طبی باراد خوبه؟
نمایندگی پشتی طبی باراد


دسته بندی : خرید پشتی طبی باراد ,